Příprava ke kompletní rekonstrukci, další kapitola VB již brzy...

Leden 2013

Vampire Blood - kapitola čtvrtá

29. ledna 2013 v 17:58 | Lady Ench |  Vampire blood

Po deseti dnech přináším další kapitolu a zde už se setkáme s Lissou. Při jaké příležitosti? Tak to už se budete muset dočíst uvnitř... Snad příjemné čtení.

L.E. 20

26. ledna 2013 v 21:10 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Dnes už opravdu nestíhám, a to vlastně ani nic nedělám... :D Zkrátka... Dneska už mi dovezli novou postel - spíše válendu se zebřím potiskem - možná zítra přibude fotka. :D No a jinak jsem začala tak trochu psát dlší kapitolu Vampire Blood a jsem v polovině kapitoly, což je ostuda. Ale zase přemýšlím nad povídkou na téma Harryho Pottera v mém smyslu, protože ním nejsem zase tak moc posedlá, ale něco vím a dokonce umím. :D A tokový malý nápad mi proklouzl do hlavy a nedá mi spát. Takže co byste na to řekli? :D Jinak nedělám asi nic, kromě toho, že se chystám na OKDO(okresní kolo děj. ol.)! :D Jinak je to fajn - jak se máte vy?

L.E. 19

23. ledna 2013 v 17:57 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Ahojky...
Dneska je docela fajn den, protože jsem nebyla ve škole, ale u zubaře a pak pro občanku. No a pak jsme se vydali do Olympie nakupovat, což vypadalo tak, že babička s přítelem šli nakopupit a já se usadila v kavárně u vanilkové čokolády a později i broskovém džusu. :D Včera a dneska jsem shládla Harryho Pottera 6 a obě 7, protože to byly díly, které jsem neviděla a musím říct, že se mi v hlavě zrodily nápady na Vampire Blood, kterou jdu teď psát... Jak se máte vy?

A takhle to dnes vypadá

21. ledna 2013 v 18:40 | Lady Ench |  Fotky a zážitky
Dneska jsem přišla ze školy a byla utahaná jako kotě, protože jsem
v noci nemohla a naspala asi pouhých pět hodin, což je u mě vražedné. Ale nakonec jsem se ještě přeci jen dala do úklidu a pak si dopřála osvobozující sprchu. A teď? Sedím u noťasu, dívám se, jestli se počítadlo nezbláznilo, protože ve všední den bylo maximum 30 lidí, ale jsem za to ráda. No a poslouchám písničky v mém případě mé oblíbené remixy a mám v plánu dodělat pozadí komentářů, prootže jsem zjistila, že jsem na ně zapomněla. :D Taky mi nic neřeknete! :D Dnes do dvou hodin měly být uzavřeny známky, takže už jsem úplně v klidu. :D Taky jsem zjistila, že v pondělí po skončení dějepisné ol. můžu jít domů, což je kolem dvanácté hodiny - není to super? :D Jo dneska je dobrej den, i když mě naštvala chemie a chemikář. A jak se dneska máte vy? Doufám, že dobře, protože já se mám taky fajn a trochu mi hrabe, ale to není u mě nic nového. A myslím, že pro dnešek toho mého mlení stačí a já jdu dodělat ty komentáře a psát Vampire Blood... Nezapomeňte napsat, jak se máte vy...
S pozdravem
Lady Ench

Vampire Blood - kapitola třetí

19. ledna 2013 v 18:39 | Lady Ench |  Vampire blood
Včera jsem něco slíbila, tak dneska slib dodržuji... Minulá kapitola končila tím, že někdo klepal na dveře a zklamu vás - Dimitrij to prozatím není, protože příběh musí být složitější, a proto jsem si vypůjčila postavy a jména z jednoho seriálu... Snad příjemné čtení vám přeje Lady Ench

L.E. 18

18. ledna 2013 v 21:15 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Je pátek 18. ledna a já oficiálně oznamuji, že v reálném světě se stalo spoustu věcí, které mi vcelku zpříjemnily náladu, která byla na bodu mrazu. Začněme třeba u němčiny, u které jsem si byla jistá dvojkou a najednou hulala - napsala jsem test, kterou byl za jedna a tím případě i jedna na vízo. Dál bych mohla pokračovat přes angličtinu, kde jsem měla 2-3 a možná bych i tu trojku dostala, kdyby naše paní učitelka, která je mimochodem velice u nás oblíbená, mi nepomohla. Takže mám dvojku... A nakonec čeština. Čeština, která mi od prosince naháněla hrůzu v podobě trojky a já se s ní smířila, ale dneska jsem se dozvěděla, že mám za dva... Je to prostě super! :D V pondělí ještě donesu do zemáku referát, abych mohla mít za jedna a napíšu si chemii, abych mohla mít za dva... :D A 28. ledna jdu na okresní kolo dějepisné olympiády, takže si myslím, že už se pomalu budu vracet do normálu a stresující období bude za mnou... A jak se máte vy? Zítra bych teoreticky mohla přidat VAMPIRE BLOOD, takže dobrá zpráva ne? :D
Mějte se
Lady Ench

L.E. 17

14. ledna 2013 v 19:54 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Ahojky,
dnešek je na nic, takže ho ani nebduu rozepisovat, abych vám nezkazila náladu, ale dostanu se k něčemu jinému. Včera tu proběhla větší část změn, jak jste si všimli a zítra by mohla proběhnout další část. Zítra mám taky namířeno na den otevřených dveří na obchodku v Olomouci, takže nemusím na odpoledku, a to se mi líbí... :D Kdo by se chtěl mučit na těláku? Finanční gramotnost bych totiž ještě přežila. Jinak už jsem plně rozhodnuta, kam půjdu na střední, což je ta obchodka! ;) Jinak tento týden je ve škole ještě náročný, ale pak už to bude jedna velká pohoda.
Mějte se krásně
Lady Ench

7. design - Vampire Blood + Změny blogu

13. ledna 2013 v 18:30 | Lady Ench |  Designy blogu
Po dlouhé době jsem změnila design blogu, který je k mé povídce Vampire Blood a musím říct, že i mně samotné se líbí. Možná si řeknete, co tam dělá Damon a Stefan... To bude menší překvápko v povídce... :D V malých fotkách vidíte Dimku a Lissu, takže se máte na co těšit... :D A teď klikněte na celý článek, protože se dozvte nové změny, které se týkají blogu. ;)

Reklamy a Vzkazy

13. ledna 2013 v 6:02 | Lady Ench |  Blog
Jelikož mě štvou odkazy a informace o vaších stránkách, tak jsem vytvořila tento článek právě pro tyhle účely. Myslím si, že je to nejlepší možnost, kterou můžu pro vás udělat, a jestli najdu odkazy na vaše blogy pod povídkama a jinýma článkama, tak bez kouknutí mažu. Zatímco tady se na váš blog podívám, takže si myslím, že tohle je dobré východisko... ;)

Vampire Blood - trailer

12. ledna 2013 v 22:00 | Lady Ench |  Vampire blood


Trailer k Vampire Blood a najdete i pár nových informací k povídce, takže doporučuji číst dál... ;)
© 2012~2013, ladyench.blog.cz - Zákaz kopírování!