Příprava ke kompletní rekonstrukci, další kapitola VB již brzy...

A takhle to dnes vypadá

21. ledna 2013 v 18:40 | Lady Ench |  Fotky a zážitky
Dneska jsem přišla ze školy a byla utahaná jako kotě, protože jsem
v noci nemohla a naspala asi pouhých pět hodin, což je u mě vražedné. Ale nakonec jsem se ještě přeci jen dala do úklidu a pak si dopřála osvobozující sprchu. A teď? Sedím u noťasu, dívám se, jestli se počítadlo nezbláznilo, protože ve všední den bylo maximum 30 lidí, ale jsem za to ráda. No a poslouchám písničky v mém případě mé oblíbené remixy a mám v plánu dodělat pozadí komentářů, prootže jsem zjistila, že jsem na ně zapomněla. :D Taky mi nic neřeknete! :D Dnes do dvou hodin měly být uzavřeny známky, takže už jsem úplně v klidu. :D Taky jsem zjistila, že v pondělí po skončení dějepisné ol. můžu jít domů, což je kolem dvanácté hodiny - není to super? :D Jo dneska je dobrej den, i když mě naštvala chemie a chemikář. A jak se dneska máte vy? Doufám, že dobře, protože já se mám taky fajn a trochu mi hrabe, ale to není u mě nic nového. A myslím, že pro dnešek toho mého mlení stačí a já jdu dodělat ty komentáře a psát Vampire Blood... Nezapomeňte napsat, jak se máte vy...
S pozdravem
Lady Ench
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 21. ledna 2013 v 21:36 | Reagovat

Já se mám dneska v celku dobře :) neměla jsem školu..... místo toho jsem byla v knihovně se školou :D :D potom šla do mcdonaldu a pak šla nakupovat hadříky :D :D takže dnešek byl božííí :)

2 Peggie Peggie | Web | 22. ledna 2013 v 17:25 | Reagovat

Dnešek je snad nejhorší den na světě :D Tak moc sem se těšila ke kadeřnici až mi to ta... pokazila. Ofinu mám krátkou, hnědé proužky nejdou vidět. Dneska někoho zabiju... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2012~2013, ladyench.blog.cz - Zákaz kopírování!