Příprava ke kompletní rekonstrukci, další kapitola VB již brzy...

Únor 2013

Prvorozená Potterová//3. kapitola

27. února 2013 v 15:32 | Lady Ench |  Prvorozená Potterová
3. kapitola je tu a snad se vám bude líbit. Na scénu už přichází i Harry no... A jestli si pamatujete na HP 5, tak víte z jakého důvodu. Takže snad příjemné čtení... ;)

Prvorozená Potterová//2. kapitola

20. února 2013 v 16:51 | Lady Ench |  Prvorozená Potterová
Tak je tu 2. kapitola - překvapivě. Je to taková oddechovka, i když přeci jen se tam naksytne menší výměna názorů a taky nějaká ta kouzla, aby se neřeklo... Kouzla slovně nebudu moc používat a některé si dokonce budu pomocí latinského slovníku vymýšlet - už mám jedno. :D Ale i tak budu na konci kapitol vždy uvádět význam těchto kouzel, protože teď se objeví třeba tři za kapitolu, ale budou krušné chvíle... Snad se vám kapitola bude líbit...

Vampire Blood - kapitola pátá

18. února 2013 v 17:11 | Lady Ench |  Vampire blood
Tak jste se dočkali... Mně tohle prostě nebaví! A proto se budu snažit, abych tohle měla z krku. Možná si říkáte, že je to od mé maličkosti kruté, ale takový je život. No nic, ale kapitolu jsem napsala. :D I když k ní mám výhrady a nelíbí se mi, ale snad to bude časem lepší, snad...

Prvorozená Potterová//Prolog+1. kapitola

14. února 2013 v 22:48 | Lady Ench |  Prvorozená Potterová
Prolog a 1. kapitola je zde. Předem upozorňuji - zapomeňte na klasiku, prootže já to píšu podle svého a jen sem tam se držím pravého děje, takže kostra stejná, zbytek moje fantazie. :D A ještě něco. Remus už je s Tonksovou, tak se nedivte, kdyby náhodou... Snad se vám to bude líbit. ;)

L.E. 22

11. února 2013 v 14:27 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Tak jsem doma... Celý den jsem přemýšlela nad novou povídkou o HP a málem si vypsala prupisku, když jsem psala do deníku nápady a ještě mám už v pc sedmnáct tisíc slov, a to píšu desátou kapitolu. :D Jinak jsem trochu naštvaná, protože když jdu na vaše blogy i na svůj, tak jsou na titulce dost stalé články někdy z ledna a mě to pěkně sere. Ale co se dá dělat že? :D Už si musím zvykat. Jinak je mi fajn, měla jsem psát písemku z čejiny a učetelka mi to již počtvrté přesunula na jindy, takže jsem ráda. A teď jdu psát, protože jsem k nezastavení a do toho čtu ještě Harry Potter a Relikvie smrti. :D Jak se máte vy?

Prvorozená Potterová//Info

9. února 2013 v 22:45 | Lady Ench |  Prvorozená Potterová
Nádech a výdech... Začínáme kouzelnickým světem, který nikdy nebude takový
jaký ho stvořila J. K. Rowling...
Tohle je povídka, která potřebuje vaše vyjádření...
(EDIT:10.2. 12:56 - změna obrázku)

Změny

7. února 2013 v 21:56 | Lady Ench |  Blog
Tak a je to hotový... Během několika dnů (o víkendu nejspíš ne, protože nebudu mít net, ale budu mít noťas, kde budu psát) tu proběhne rozšíření. Nejen seznam knih a jejich následovný popis a moje hodnocení, ale taky ten můj Harry Potter. Už se pracuje na kapitolovce a píše se mi skvěle, i když to možná nebude úplně sedět, ale co už ne? :D Je to přeci fanfictions! :D Jinak mám v plánu taky rozjíždět Vampire Blood, abych se jí zase mohla zbavit a vydávat Strážkyni smrti (pracovní název). Teď jsem možná řekla něco, co jsem říct nechtěla, ale můžete trochu trpět. ;) Design zatím měnit nehodlám - zalbil se mi a je tu malou chviličku. To je asi všechno, protože mě už nic nenapadá, tak prosím počkejte ještě přes víkend a možná v neděli večer vydám další kapitolu VB. ;)
Dobrou noc a popřípadě krásný den
Lady Ench

Bude nový blog?

5. února 2013 v 18:19 | Lady Ench |  Blog
Jak jste si někteří stačili všimnout, tak se teď hodně zmiňuji o HP a popravdě po velké úvaze jsem zistila, že není nějak extra velký nápad sem motat ještě HP, když teď tu dávám VA, občas TS a někdy bude třeba i něco ze života. Tak mě napadlo, že bych si založila ještě takovou bokovku - blog o světě HP, kde by byly ff na to téma, informace o dodatkových knihách a pdobně. A tak se chci zeptat...
1) Buď byste četli ff na HP tady a info o dodatkových knihách bych dala jako čtenářský deník...
2) Nebo založila nový blog, což znamená ještě mín času na tento blog...
Je to na vás! ;) Tak bych raději vyjádřila svůj názor - protože jsem proslulá tím, že si to jinak udělám podle sebe, a to by se vám nemuselo líbit... ;)

L.E. 21

5. února 2013 v 8:30 | Lady Ench |  Notification(L.E.)
Ahojky...
Jsem nemocná, i když zítra jdu nejspíš do školy. Včera jsem zkoušela psát VB, ale jaksi to nejde a tak jsem začala psát tu HP povídku a ta se mi docela líbí... :D Teda ten nápad se mi líbí. Jinak přemýšlím nad tím, co udělám s postavami z VB do chvíle, kdy to má být extrémně zajímavé, ale to ještě nějakou dobu právě trvat bude. Taky mám v plánu být pěkná mrcha a svým postavám to pořádně zavařit... :D No a jinak se mám docela fajn... Co vy?
© 2012~2013, ladyench.blog.cz - Zákaz kopírování!